KONST / Litografier / Färglitografi 13924111
nr 1392 4111
Wilhelm Freddie
(1909-1995)
Färglitografi, Wilhelm Freddie (1909-1995), Modell, "Vence 88". Signerad, numrerad 138/170. Motivet: 72x48, yttermått inklusive ram: 94x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:48:21
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr